TR  |  EN

M.I.C.E.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Kurumsal Etkinlik Yönetimi
Gerek yurt içi gerekse yurt dışında, çalışan ve davetlilerinizi kurum kültürünüzün tüm ayrıntılarını yansıtarak ağırlamak önceliğimizdir. Bu süreçte etkinlik öncesinde; sırasında ve sonrasında oluşabilecek her türlü ihtiyaçlarınıza özel tasarlanan çözüm ve önerilerimizle hizmete hazırız.

Özel Konsept Geliştirme ve Uygulama
Dinamik iş yaşamımın getirdiği kurumsal ve sektörel gelişmeleri ekibinize ve davetlilerinize en etkin ve doğru şekilde tanıtmak, anlatmak ve deneyimletmek adına yaratıcı ve etkin çözümler üretmek için buradayız.

Motivasyon ve Ödüllendirme Programları
Çalışanlarınızın başarı ve motivasyonunu artırmak için özel içerikli yurt içi ve yurt dışı gezileri; farklı eğitim metotları; takım aktiviteleri; eğlence alternatifleri ve ödüllendirme programları önerileriyle başarınıza katkı sağlamak için buradayız.

Etkinlik Davetli Takip ve Koordinasyonu
Kurumunuz adına gerçekleştireceğimiz etkinliğin hazırlık süreçlerinde davetlilerinin bilgilendirme, takip ve ihtiyaçlarına yönelik her türlü direk ve katma değerli hizmetler için buradayız.

Yerli ve Yabancı Konuşmacı Hizmetleri
Adınıza gerçekleştireceğimiz etkinliklerinizde fark yaratarak tüm katılımcılara vizyonunuzu aktarmak üzere konusunda uzman sayısız yerli ve yabancı konuşmacı hizmeti sağlamak adına buradayız.

Canlı Müzik, Konser ve Sahne Performansı Yönetimi
Size özel gerçekleştireceğimiz etkinliklerin içeriğinde yerli ve yabancı pek çok sanatçı ve performans önerisi ile etkinliğinize değer katmak üzere buradayız.

Yurtiçi ve Yurtdışı Kongre / Etkinlik Kayıt Hizmetleri
Gerek yurt içi gerekse yurt dışında gerçekleşen kongrelerde değerli temsilcileriniz adına tüm kayıt ve sekretarya hizmetlerini sunmak üzere buradayız.

Kalite; doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.
Charles A. Mills 

ORGANİZASYON TALEP FORMU

Biz Sizi Arayalım

Siz numaranızı bırakın, biz sizi arayalım, size en uygun avantajlarımızı sunalım.

Bizden Haberdar Olun

Bizimle ilgili tüm haber ve avantajlardan haberdar olmak için lütfen mail adresinizi bizle paylaşın.