TR  |  EN

KİŞİYE ÖZEL

Müşterisini, kendisi kadar iyi tanıyıp, beklenti ve alışkanlıklarını öngörerek seyahatlerinin tüm detayları için doğru önerileri ve çözümleri sunan ETUR, misafirlerinin her seferinde kendisini bir kez daha anlatmaya çalışma zahmetine sokmadan, tercihlerini kaydeder ve bu sayede hem zamanından hem de bütçesinden tasarruf sağlayabilmesini amaçlar.

Misafirlerimiz, seyahat ve organizasyonları ile ilgili sadece bir kişi ile muhatap olurlar ve bu sistem onları rahatlatarak, akıllarının arkada kalmadan seyahate çıkabilmelerini sağlamaktadır. Ekibimiz, tüm detayları düşünüp hayata geçirerek; uçak, otel, restoran rezervasyonu, transferler, rehberlik hizmetleri, destinasyon bilgisi, gidilen yerlerde yapılmak istenen aktiviteler ile ilgi bilgi, gereken bilet temini, rezervasyonların yapılması gibi görevleri müşterilerimiz yerine bizzat üstlenmektedir.

Ayrıca tüm bunların yanında herhangi bir nedenle araç kiralama, özel uçak & helikopter, yat kiralanması ve her türlü tekne gezisi ihtiyaçları için titiz bir organizasyon ile özel fiyat seçenekleri de oluşturmaktadır.

Kalite yükselirse, maliyetler azalır.
Tom Peters

BİZ SİZİ ARAYALIM

Biz Sizi Arayalım

Siz numaranızı bırakın, biz sizi arayalım, size en uygun avantajlarımızı sunalım.

Bizden Haberdar Olun

Bizimle ilgili tüm haber ve avantajlardan haberdar olmak için lütfen mail adresinizi bizle paylaşın.